WooCommerce Product Filters - en to nb_NO translation catalogue (296 entries)

note: Description of the plugin
en: Help customers to find what they want quickly and easily. Add product filters for price, color, category, size, attributes, and more.
nb_NO: Hjelp kundene med å finne det de vil ha raskt og enkelt. Legg til produktfiltre for pris, farge, kategori, størrelse, attributter og mer.

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Support
nb_NO: Kundestøtte

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

note: translators: %s: The plugin name
en: View %s documentation
nb_NO: Vis %s dokumentasjon

en: Docs
nb_NO: Dokumentasjon

note: translators: 1: licence key link start, 2: license key link end
en: Activate %1$syour license key%2$s to enable updates.
nb_NO: Aktiver %1$sdin lisensnøkkel%2$s for å få oppdateringer.

en: Auto-updates unavailable.
nb_NO: Autooppdateringer utilgjengelig.

en: License key successfully activated.
nb_NO: Lisens er aktivert.

en: There was an error activating your license key.
nb_NO: Det oppsto en feil ved aktivering av din lisensnøkkel.

en: License key successfully deactivated.
nb_NO: Deaktivering av lisensnøkkel vellykket.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved lagring av din lisensnøkkel, vennligst prøv på nytt.

en: The license key looks good!
nb_NO: Lisensnøkkelen ser bra ut!

en: There's a problem with your license key.
nb_NO: Det er et problem med lisensnøkkelen din.

en: License key
nb_NO: Lisensnøkkel

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nb_NO: Lisensnøkkelen finner du i bestillingsbekreftelsen.

en: License Key
nb_NO: Lisensnøkkel

en: Check
nb_NO: Sjekk

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: License key deactivated.
nb_NO: Lisensnøkkel deaktivert.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: Thank you for installing %1$s. To get started, please %2$s enter your license key%3$s.
nb_NO: Takk for at du har installert %1$s. For å komme i gang, vennligst %2$s skriv inn lisensnøkkelen din%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: Your license key for %1$s has expired. %2$sClick here to renew for 20%% discount%3$s.
nb_NO: Lisensnøkkelen din for %1$s har utløpt. %2$sKlikk her for å fornye for 20%% rabatt%3$s.

note: translators: 1: the plugin name, 2: renewal link start, 3: renewal link end.
en: You no longer have a valid license for %1$s. Please %2$spurchase a new license key%3$s to continue using the plugin.
nb_NO: Du har ikke lenger en gyldig lisens for %1$s. Vennligst %2$skjøp en ny lisensnøkkel%3$s for å fortsette å bruke denne utvidelsen.

note: translators: 1: the plugin name, 2: settings link start, 3: settings link end.
en: %1$s - your site has moved to a new domain. Please %2$sreactivate your license key%3$s.
nb_NO: %1$s - nettstedet ditt er flyttet til et nytt domene. Vennligst %2$s reaktiver lisensnøkkelen din%3$s.

en: An error has occurred, please try again.
nb_NO: En feil har oppstått, vennligst prøv på nytt.

en: Your license key is active.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er aktiv.

en: Please enter your license key.
nb_NO: Vennligst legg inn din lisensnøkkel.

en: Your license key is invalid.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er ugyldig.

note: translators: 1: account page link start, 2: account page link end
en: Invalid license key - please check your order confirmation email or %1$sAccount%2$s.
nb_NO: Ugyldig lisensnøkkel - sjekk e-postbekreftelsen eller %1$sKonto%2$s.

en: No URL was supplied for activation, please contact support.
nb_NO: Det ble ikke oppgitt noen URL for aktivering, vennligst kontakt kundestøtte.

en: License key mismatch, please contact support.
nb_NO: Lisensnøkkelen stemmer ikke overens, vennligst kontakt kundestøtte.

en: This license is for a bundled product and cannot be activated.
nb_NO: Denne lisensen gjelder for et pakkeprodukt og kan ikke aktiveres.

en: Your license key is not valid for this plugin.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er ikke gyldig for denne utvidelsen.

note: translators: %s: The number of sites the license is activated on
en: %s site active | %s sites active
nb_NO[0]: %s nettsted aktiv
nb_NO[1]: %s nettsteder aktiv

note: translators: %s: The sites active description, e.g. '2 sites active'
en: Your license key has reached its activation limit (%s).
nb_NO: Lisensnøkkelen har nådd aktiveringsgrensen (%s).

en: Read more
nb_NO: Les mer

note: translators: %s: The license expiry date
en: Your license key expired on %s.
nb_NO: Lisensnøkkelen utløp den %s.

en: Renew now for 20% discount.
nb_NO: Forny nå for 20% rabatt.

en: Your license key is not active. Please reactivate or save the settings.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er ikke aktiv. Vennligst aktiver på nytt eller lagre innstillingene.

en: Your license key has expired.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er utløpt.

note: translators: 1: purchase link start, 2: purchase link end.
en: Your license key has been disabled. Please %1$spurchase a new license key%2$s to continue using the plugin.
nb_NO: Lisensnøkkelen din er deaktivert. Vennligst %1$skjøp en ny lisensnøkkel%2$s for å fortsette å bruke denne utvidelsen.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Update Core <a> tag open. %3$s: <a> tag close. %4$s: WP Version required.
en: The %1$s plugin requires WordPress %4$s or greater. Please %2$supdate%3$s your WordPress installation.
nb_NO: Programtillegget %1$s krever WordPress %4$s eller nyere. Vennligst %2$s oppdater%3$s WordPress-installasjonen din.

note: translators: %1$s: Install WooCommerce <a> tag open. %2$s: <a> tag close. %3$s: Plugin name
en: Please %1$sinstall WooCommerce%2$s in order to use %3$s.
nb_NO: Vennligst %1$sinstaller WooCommerce%2$s for å kunne bruke %3$s.

note: translators: %1$s: Plugin name. %2$s: Version required.
en: The %1$s plugin requires WooCommerce %2$s or greater. Please update your WooCommerce setup first.
nb_NO: %1$s-tillegget krever WooCommerce %2$s eller nyere. Vennligst oppdater WooCommerce-oppsettet ditt først.

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Could not find the appropriate step.
nb_NO: Fant ikke riktig trinn.

en: Please enter a license key.
nb_NO: Vennligst skriv inn lisensnøkkel.

en: Invalid action requested.
nb_NO: Ugyldig handling forespurt.

note: translators: %s: The name of the plugin.
en: %s setup wizard
nb_NO: %s installasjonsveiviser

en: Warning: This will overwrite your existing settings for %s. Are you sure you want to continue?
nb_NO: Advarsel: Dette vil overskrive de eksisterende innstillingene for %s. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Setup wizard
nb_NO: Installasjonsveiviser

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nb_NO: Hvis du trenger tilgang til installasjonsveiviseren igjen, klikker du på knappen nedenfor.

en: More
nb_NO: Mer

en: Extra features
nb_NO: Ekstra funksjoner

en: Enhance your site with these fantastic plugins from Barn2.
nb_NO: Forbedre nettstedet ditt med disse fantastiske utvidelsene fra Barn2.

en: Ready
nb_NO: Klar

en: Setup Complete
nb_NO: Oppsett fullført

en: Welcome
nb_NO: Velkommen

en: Select an option
nb_NO: Velg

en: You are not authorized
nb_NO: Du er ikke autorisert

en: Please enter a name for this filter
nb_NO: Vennligst skriv inn et navn for dette filteret

en: Something went wrong while updating the filter
nb_NO: Noe gikk galt under oppdateringen av filteret

en: Something went wrong while creating the filter
nb_NO: Noe gikk galt under opprettelsen av filteret

en: No records to update have been found.
nb_NO: Det ble ikke funnet noe å oppdatere.

en: No filter found matching the criteria.
nb_NO: Ingen filtre funnet som samsvarer med kriteriene.

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Please enter a name for the group.
nb_NO: Vennligst skriv inn et navn på gruppen.

en: Something went wrong: could not update the selected group
nb_NO: Noe gikk galt: Kunne ikke oppdatere den valgte gruppen

en: Please add at least 1 filter to the group.
nb_NO: Legg til minst ett filter i gruppen.

en: No group ID has been found.
nb_NO: Ingen gruppe-ID ble funnet.

en: Something went wrong, could not find the selected group.
nb_NO: Noe gikk galt, kunne ikke finne den valgte gruppen.

en: Please enter a name for the group
nb_NO: Vennligst skriv inn et navn på gruppen

en: Something went wrong while creating the group
nb_NO: Noe gikk galt under opprettelsen av gruppen

en: One or more filters have no name assigned. Please make sure all filters have a name.
nb_NO: Ett eller flere filtre har ikke fått tildelt noe navn. Kontroller at alle filtrene har et navn.

en: No record found matching the criteria.
nb_NO: Det ble ikke funnet noen poster som samsvarer med kriteriene.

en: No group found matching the criteria.
nb_NO: Det ble ikke funnet noen gruppe som oppfyller kriteriene.

en: The following filters are sharing the same data source: %s. Each filter in a group must have a unique data source. Please adjust the filters accordingly.
nb_NO: Følgende filtre deler samme datakilde: %s. Hvert filter i en gruppe må ha en unik datakilde. Juster filtrene i henhold til dette.

en: The "%1$s" filter has been found. Please remove the following filters from the group: %2$s.
nb_NO: Filteret "%1$s" er funnet. Vennligst fjern følgende filtre fra gruppen: %2$s.

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: Regenerating the index in the background. Product filtering and sorting may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
nb_NO: Regenererer indeksen i bakgrunnen. Det kan hende at produktfiltrering og sortering ikke er nøyaktig før dette er ferdig. Det vil ta noen minutter, og denne meldingen vil forsvinne når den er ferdig.

en: Shop filters
nb_NO: Butikkfilter

en: Behavior
nb_NO: Adferd

en: Filter text
nb_NO: Filter tekst

en: Customize the text which appears on the filters.
nb_NO: Tilpass teksten som vises på filtrene.

en: These settings control the filters that appear above the list of products in your store. You can also add filters to a sidebar by adding a <a href="%s">Product Filters widget</a>.
nb_NO: Disse innstillingene styrer filtrene som vises over produktlisten i butikken. Du kan også legge til filtre i et sidefelt ved å legge til en <a href="%s">widget for produktfiltre</a>.

en: Customize the design of the filters.
nb_NO: Tilpass utformingen av filtrene.

en: ‘Show filters’ button
nb_NO: "Vis filter"-knappen

en: Slide-out panel heading
nb_NO: Overskrift på uttrekkbart panel

en: ‘Apply filters’ button
nb_NO: "Bruk filtre"-knappen

en: Apply Filters
nb_NO: Bruk filtre

en: ‘Clear filters’ link
nb_NO: lenken "Tøm filtre

en: Clear filters
nb_NO: Fjern filtre

en: Filter mode
nb_NO: Filtermodus

en: Apply filters as soon as the customer makes a selection
nb_NO: Bruk filtre så snart kunden gjør et valg

en: Click a button to apply the filters
nb_NO: Klikk på en knapp for å bruke filtrene

en: Toggle filters
nb_NO: Slå på/av filtre

en: Allow customers to toggle filters open or closed
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å åpne eller lukke filtre

en: This applies to filter widgets, the slide-out panel, and filters using the vertical layout which are added using a shortcode.
nb_NO: Dette gjelder filterwidgeter, slide-out-panelet og filtre med vertikal layout som legges til ved hjelp av en kortkode.

en: Default toggle state
nb_NO: Standard veksle-tilstand

en: Open
nb_NO: Åpen

en: Closed
nb_NO: Lukket

en: Product count
nb_NO: Produktantall

en: Display the number of products next to each option
nb_NO: Vis antall produkter ved siden av hvert alternativ

en: Infinite scrolling
nb_NO: Uendelig rulling

en: Enable infinite scroll on product listing pages
nb_NO: Aktiver uendelig rulling på produktoppføringssider

en: Filter logic
nb_NO: Filterlogikk

en: Enable "OR" logic
nb_NO: Aktiver "OR"-logikk

en: Choose between AND or OR logic when selecting from multiple filters. For example, if a customer selects a color and a size then AND logic will only display products which meet both criteria, whereas OR logic will display products which meet either or both criteria.
nb_NO: Velg mellom AND- eller OR-logikk når du velger mellom flere filtre. Hvis en kunde for eksempel velger en farge og en størrelse, vil AND-logikken bare vise produkter som oppfyller begge kriteriene, mens OR-logikken vil vise produkter som oppfyller enten det ene eller begge kriteriene.

en: Filter group
nb_NO: Filtergruppe

en: Select a filter group to display above the lists of products in your store.
nb_NO: Velg en filtergruppe som skal vises over produktlistene i butikken.

en: Filter visibility
nb_NO: Filterets synlighet

en: Always display filters
nb_NO: Vis alltid filtre

en: Click button to reveal filters
nb_NO: Klikk på knappen for å vise filtre

en: On mobile
nb_NO: På mobil

en: Number of filters per row
nb_NO: Antall filtre per rad

en: Enter the number of filters to display per row within the horizontal layout.
nb_NO: Angi antall filtre som skal vises per rad i det horisontale oppsettet.

en: Primary color
nb_NO: Primærfarge

en: Secondary color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Filter title text
nb_NO: Tekst for filtertittel

en: Product Filters
nb_NO: Produktfiltre

en: The following options control the WooCommerce Product Filters extension.
nb_NO: Følgende alternativer styrer WooCommerce Product Filters-utvidelsen.

en: Save Changes
nb_NO: Lagre Endringer

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Default
nb_NO: Standard

en: Select Color
nb_NO: Velg farge

en: Current Color
nb_NO: Nåværende farge

en: If you are using this attribute in a color filter, select the exact color which will appear in the filter.
nb_NO: Hvis du bruker dette attributtet i et fargefilter, velger du den nøyaktige fargen som skal vises i filteret.

en: Assign color
nb_NO: Tilordne farge

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Upload/Add image
nb_NO: Last opp bilde

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Choose an image
nb_NO: Velg et bilde

en: Use image
nb_NO: Bruk bilde

en: Manage filters
nb_NO: Administrere filtre

en: Create filter widgets
nb_NO: Opprette filterwidgets

en: Ready!
nb_NO: Klar!

en: Filter behavior and content
nb_NO: Filtrer adferd og innhold

en: How do you want the filters to work?
nb_NO: Hvordan vil du at filtrene skal fungere?

en: Would you like to display filters above the lists of products in your shop? (If not, then you can add filters manually using a widget or shortcode.)
nb_NO: Ønsker du å vise filtre over produktlistene i butikken? (Hvis ikke, kan du legge til filtre manuelt ved hjelp av en widget eller kortkode)

en: Select a filter group to display the same filters at the top of all your main store pages (to get you started, we’ve created a ‘Recommended Filters’ group for you).
nb_NO: Velg en filtergruppe for å vise de samme filtrene øverst på alle butikksidene dine (for å hjelpe deg i gang har vi opprettet en gruppe med "Anbefalte filtre").

en: Select a filter group to appear at the top of your store (optional)
nb_NO: Velg en filtergruppe som skal vises øverst i butikken (valgfritt)

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Next, decide whether to show or hide the filters when the page first loads
nb_NO: Deretter bestemmer du om filtrene skal vises eller skjules når siden lastes inn første gang

en: Allow customers to toggle filters open or closed.
nb_NO: Gjør det mulig for kundene å åpne eller lukke filtre.

en: Welcome to WooCommerce Product Filters
nb_NO: Velkommen til WooCommerce Product Filters

en: Add product filters in no time
nb_NO: Legg til produktfiltre på kort tid

en: Use this setup wizard to quickly configure the options for your product filters. You can easily change these options later on the plugin settings page or by relaunching the setup wizard.
nb_NO: Bruk denne installasjonsveiviseren til raskt å konfigurere alternativene for produktfiltrene dine. Du kan enkelt endre disse alternativene senere på innstillingssiden for utvidelsen eller ved å starte installasjonsveiviseren på nytt.

en: Enhance your store with these fantastic plugins from Barn2.
nb_NO: Forbedre butikken din med disse fantastiske utvidelsene fra Barn2.

en: No taxonomy provided.
nb_NO: Ingen taksonomi er oppgitt.

en: Show filters
nb_NO: Vis filtre

en: Sort
nb_NO: Sorter

en: From
nb_NO: Fra

en: To
nb_NO: Til

en: 1 result
nb_NO: 1 resultat

en: %d results
nb_NO: %d resultater

note: translators: %d: total results
en: %d result | %d results
nb_NO[0]: %d resultat
nb_NO[1]: %d resultater

en: More filters
nb_NO: Flere filtre

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only. The following filters are using the same data source: %1$s. Filters must be unique and must not share the same source. <a href="%2$s" target="_blank">[Read more]</a>
nb_NO: Denne meldingen er kun synlig for administratorer og butikksjefer. Følgende filtre bruker samme datakilde: %1$s. Filtrene må være unike og må ikke bruke samme kilde. <a href="%2$s" target="_blank">[Les mer]</a>

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only. Please note, you cannot use the same filter group multiple times on a page. Please make sure groups are unique. <a href="%s" target="_blank">[Read more]</a>
nb_NO: Denne meldingen er kun synlig for administratorer og butikksjefer. Vær oppmerksom på at du ikke kan bruke samme filtergruppe flere ganger på en side. Sørg for at gruppene er unike. <a href="%s" target="_blank">[Les mer]</a>

en: This message is visible to Administrators and Store Managers Only.
nb_NO: Denne meldingen er kun synlig for administratorer og butikksjefer.

en: No options available
nb_NO: Ingen alternativer tilgjengelig

en: No terms found for the specified taxonomy.
nb_NO: Ingen termer funnet for den angitte taksonomien.

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: Search products...
nb_NO: Søk i produkter...

en: No prices have been found for your products. Please save your filter groups to regenerate the index.
nb_NO: Det ble ikke funnet noen priser for produktene dine. Lagre filtergruppene dine for å regenerere indeksen.

en: No values found for this custom field.
nb_NO: Ingen verdier funnet for dette egendefinerte feltet.

en: Custom field
nb_NO: Egendefinert felt

en: Checkbox
nb_NO: Avmerkingsboks

en: Text input
nb_NO: Tekst input

en: Range slider
nb_NO: Område slider

en: Enable filtering
nb_NO: Aktiver filtrering

en: Yes
nb_NO: Ja

en: No
nb_NO: Nei

en: Enable filtering for this element via the WooCommerce Product Filters plugin.
nb_NO: Aktiver filtrering for dette elementet via utvidelsen WooCommerce Product Filters.

en: Color picker
nb_NO: Fargevelger

en: On sale
nb_NO: På salg

en: In stock
nb_NO: På lager

note: translators: %1$s: Install WooCommerce <a> tag open. %2$s: <a> tag close.
en: Please %1$sinstall WooCommerce%2$s in order to use WooCommerce Product Filters.
nb_NO: Vennligst %1$sinstaller WooCommerce%2$s for å kunne bruke WooCommerce Product Filters.

note: translators: %1$s: Plugin name.
en: The %1$s plugin requires WooCommerce 3.7 or greater. Please update your WooCommerce setup first.
nb_NO: %1$s-tillegget krever WooCommerce 3.7 eller nyere. Vennligst oppdater WooCommerce-oppsettet ditt først.

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Attributes
nb_NO: Attributter

en: Price
nb_NO: Pris

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Default sorting
nb_NO: Standard sortering

en: Sort by popularity
nb_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by average rating
nb_NO: Sorter etter gjennomsnittlig vurdering

en: Sort by latest
nb_NO: Sorter etter siste

en: Sort by price: low to high
nb_NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort by price: high to low
nb_NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Attribute
nb_NO: Attributt

en: Color
nb_NO: Farge

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: Checkboxes
nb_NO: Avmerkingsbokser

en: Radio buttons
nb_NO: Radio-knapper

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Images
nb_NO: Bilder

en: None
nb_NO: Ingen

en: Display a filter group created with the WooCommerce Product Filters plugin.
nb_NO: Vis en filtergruppe som er opprettet med utvidelsen WooCommerce Product Filters.

en: Your product filters will appear here.
nb_NO: Produktfiltrene dine vises her.

en: Filters are only visible on the frontend
nb_NO: Filtre er bare synlige på forsiden

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Show more
nb_NO: Vis mer

en: Show less
nb_NO: Vis mindre

en: of
nb_NO: av

en: The request was made but no response was received.
nb_NO: Forespørselen ble fremsatt, men det ble ikke mottatt noe svar.

en: Something went wrong while making the request.
nb_NO: Noe gikk galt da forespørselen ble sendt.

en: Are you sure you want to delete this filter group?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne filtergruppen?

en: Are you sure you want to delete the "%s" filter group?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette filtergruppen "%s"?

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete filter group
nb_NO: Slett filtergruppe

en: Filter group successfully deleted.
nb_NO: Filtergruppen er slettet.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Filter group successfully duplicated.
nb_NO: Filtergruppen er duplisert.

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en: No groups added yet. Press the "Add filter group" button to create your first group.
nb_NO: Ingen grupper er lagt til ennå. Trykk på knappen "Legg til filtergruppe" for å opprette din første gruppe.

en: Filter Groups
nb_NO: Filtrer grupper

en: Add New
nb_NO: Legg til

en: Create product filters, structured into groups. You can then display each group using a widget, shortcode, or by selecting it on the <a href="%s">settings page</a>.
nb_NO: Opprett produktfiltre som er strukturert i grupper. Du kan deretter vise hver gruppe ved hjelp av en widget, kortkode eller ved å velge den på <a href="%s">innstillingssiden</a>.

en: %d filter group | %d filter groups
nb_NO[0]: %d filtergruppe
nb_NO[1]: %d filtergrupper

en: Drag and drop to re-order your filter groups. This will only be used for display purposes in the admin.
nb_NO: Dra og slipp for å omorganisere filtergruppene. Dette vil kun bli brukt til visningsformål i admin.

en: Filter groups successfully updated
nb_NO: Filtergrupper er oppdatert

en: Clear all
nb_NO: Tøm alle

en: No %s found
nb_NO: Ingen %s funnet

[ctx: items]
note: translators: %s: product select search query
en: No results for %s
nb_NO: Ingen resultater for %s

en: Selected
nb_NO: Valgt

en: Search %s
nb_NO: Søk %s

en: You should select an image on the <a href="%s" target="_blank">‘Add/Edit’ screen for each category</a>.
nb_NO: Du må velge et bilde i <a href="%s" target="_blank">skjermbildet "Legg til/rediger" for hver kategori</a>.

en: You should select an image on the <a href="%s" target="_blank">‘Add/Edit’ screen for each attribute</a>.
nb_NO: Du må velge et bilde på <a href="%s" target="_blank">skjermbildet "Legg til/rediger" for hvert attributt</a>.

en: You should select an image on the ‘Add/Edit’ screen for each taxonomy.
nb_NO: Du bør velge et bilde i skjermbildet "Legg til/rediger" for hver taksonomi.

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Filter name
nb_NO: Filternavn

en: Filter by
nb_NO: Filtrer etter

en: You should select a color for each attribute under <a href="%s" target="_blank">Products > Attributes > Configure Terms</a>.
nb_NO: Du bør velge en farge for hvert attributt under <a href="%s" target="_blank">Produkter > Attributter > Konfigurer vilkår</a>.

en: Select attributes
nb_NO: Velg attributter

en: By default, filters will automatically be added for all attributes relating to the current products. Alternatively, you can add a filter for an individual attribute.
nb_NO: Som standard legges det automatisk til filtre for alle attributter knyttet til de aktuelle produktene. Alternativt kan du legge til et filter for et enkelt attributt.

en: Show filters for all available attributes
nb_NO: Vis filtre for alle tilgjengelige attributter

en: Select attribute
nb_NO: Velg attributt

en: Select color attribute
nb_NO: Velg fargeattributt

en: Display the name of each color next to the color swatch.
nb_NO: Vis navnet på hver farge ved siden av fargeprøven.

en: Select taxonomy
nb_NO: Velg taksonomi

en: Select custom field
nb_NO: Velg egendefinert felt

en: Filter style
nb_NO: Filterstil

en: List categories and subcategories within a single dropdown.
nb_NO: Vis kategorier og underkategorier i én enkelt nedtrekksmeny.

en: Display categories and sub-categories as separate dropdowns.
nb_NO: Vis kategorier og underkategorier som separate nedtrekkslister.

en: Display
nb_NO: Visning

en: Image and name
nb_NO: Bilde og navn

en: Image only
nb_NO: Kun bilde

en: Range unit
nb_NO: Enhet for område

en: Categories selection
nb_NO: Valg av kategorier

en: %s selection
nb_NO: %s utvalg

en: Terms selection
nb_NO: Valg av termer

en: Tags selection
nb_NO: Valg av stikkord

en: Colors selection
nb_NO: Valg av farger

en: Display all %s
nb_NO: Vis alle %s

en: Select specific %s
nb_NO: Velg spesifikk %s

en: Select categories
nb_NO: Velg kategorier

en: Select %s
nb_NO: Velg %s

en: Select terms
nb_NO: Velg termer

en: Select tags
nb_NO: Velg stikkord

en: Select colors
nb_NO: Velg farger

en: Terms
nb_NO: Termer

en: Delete filter
nb_NO: Slett filter

en: Are you sure you want to delete the "%s" filter?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette filteret "%s"?

en: (no label)
nb_NO: (ingen etikett)

en: Drag and drop to re-order your filters.
nb_NO: Dra og slipp for å endre rekkefølgen på filtrene.

en: Close filter
nb_NO: Lukk filter

en: Edit filter
nb_NO: Rediger filter

en: Search
nb_NO: Søk

en: Pricing slider
nb_NO: Pris slider

en: Star rating
nb_NO: Stjernerangering

en: No filters. Click the "Add filter" button to create your first filter.
nb_NO: Ingen filtre. Klikk på knappen "Legg til filter" for å opprette ditt første filter.

en: Add filter
nb_NO: Legg til filter

en: Filter group successfully updated
nb_NO: Filtergruppen er oppdatert

en: Filter group successfully created
nb_NO: Filtergruppe opprettet

en: Filter group name
nb_NO: Navn på filtergruppe

en: Enter a name for the filter group. This will only be shown in the WordPress admin.
nb_NO: Skriv inn et navn på filtergruppen. Dette vises bare i WordPress-admin.

en: Add group
nb_NO: Legg til gruppe

en: Filter groups
nb_NO: Filtergrupper

en: Add new
nb_NO: Legg til ny

en: Edit filter group
nb_NO: Rediger filtergruppe

en: The database indexing has been successfully completed.
nb_NO: Indekseringen av databasen er fullført.

en: Select or upload image
nb_NO: Velg eller last opp bilde

en: Select
nb_NO: Velg

en: Filter image
nb_NO: Filterbilde

en: The filter has been successfully deleted
nb_NO: Filteret har blitt slettet

en: The filter has been successfully deleted. Database re-index is required. Please press the "Rebuild index" button.
nb_NO: Filteret har blitt slettet. En ny indeksering av databasen er nødvendig. Trykk på knappen "Bygg opp indeksen på nytt".

en: No filters have been created yet. Please <a href="%s">create at least one filter</a>.
nb_NO: Ingen filtre er opprettet ennå. Vennligst <a href="%s">opprett minst ett filter</a>.

en: Add filter to the group
nb_NO: Legg til filter i gruppen

en: Successfully deleted the "%s" filter group
nb_NO: Filtergruppen "%s" ble slettet
